Informacjaturystyczna
CAMPINGRUDNIK
MORiWGrudziądz
Hydrologia   Wisły

Bądź bogatszy o inspirujące spotkania!

W sobotę 29 czerwca serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Grudziądza na Piknik mBanku oraz spotkanie z gościem specjalnym, himalaistą Adamem Bieleckim. Rozmowę poprowadzi Dorota Wellman.
Wszyscy chętni do udziału w tej wyjątkowej imprezie mają wstęp wolny!

Patronat nad wydarzeniem sprawuje miasto Grudziądz.

Spotkanie z Adamem Bieleckim, himalaistą, alpinistą, taternikiem i podróżnikiem rozpocznie się 29 czerwca o godzinie 18.00 w kinie Helios przy ulicy Chełmińskiej 4 w Grudziądzu. Rozmowę i spotkanie z inspirującym gościem poprowadzi Dorota Wellman.

Ale to nie koniec atrakcji przygotowanych dla mieszkańców Grudziądza.
W sobotę 29 czerwca już od godziny 12.00 zapraszamy na Piknik mBanku, który odbędzie się w Marinie Grudziądz przy ulicy Portowej 8.
W miasteczku inspiracji będzie czekać moc atrakcji dla każdego! Nieważne ile masz lat, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Miasteczko podzielone będzie na kilka stref tematycznych.

Jeżeli lubisz nowinki technologiczne, chcesz doświadczyć niezwykłych wrażeń w świecie wirtualnym albo odkryć zagadki parku technologicznego, koniecznie odwiedź  Strefę Innowacji.

W Strefie Kreatywnej instruktorzy poprowadzą między innymi warsztaty malowania, robienia czekoladek, a także warsztaty z wykorzystaniem Slime, plastycznej substancji, która zapewni najmłodszym mnóstwo zabawy.

Bardzo kreatywnie będzie także w Strefie Eko. Tam każdy będzie mógł stworzyć własną eko torbę albo lampion. No i oczywiście zapraszamy do przejażdżki Blenderbikiem. Efektem takiej kilkuminutowej aktywności będzie świetne samopoczucie i pyszny koktajl :)

Liczymy na Waszą obecność!

powrót do listy